Kancelaria Nartowski Trojanowska
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-144 Kraków
ul. Biskupia 20/2
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 631 08 65
E-mail: kancelaria@ntadwokaci.pl
Strona www: https://adwokaci-nt....


Ocena: 0

Już od 2009 roku w Krakowie działa kancelaria adwokacka założona przez Izabelę Trojanowską oraz Wojciecha Nartowskiego. Połączyli oni swoje własne praktyki i zdołali stworzyć jedną kancelarię, która zapewnia wszystkim swoim klientom usługi prawne na najwyższym poziomie.

Z usług świadczonych przez Kancelarię Adwokacką Nartowski Trojanowska mogą korzystać osoby w różnych sytuacjach życiowych. Porada prawna może okazać się kluczem do rozwiązania wielu problemów. Dlatego też nigdy nie warto zwlekać i najlepiej jest szukać pomocy, jak tylko pojawi się taka konieczność.

Kancelaria Adwokacka Nartowski Trojanowska specjalizuje się przede wszystkim w sprawach związanych z prawem rodzinnym oraz rozwodami. Są to też najczęstsze powody, dla których ludzie szukają konsultacji z doświadczonych prawnikiem. Wiele lat praktyki w zawodzie sprawia, że adwokaci, którzy pracują w tej kancelarii, są w stanie pomóc nawet w przypadku bardzo złożonych spraw. Stanowią podporę dla swoich klientów podczas ciężkich chwil, takich jak rozwody lub walka o opiekę nad dziećmi, jednocześnie załatwiając wszystkie formalności i dbając o interesy klienta.

Poza prawem rodzinnym i rozwodami kancelaria oferuje także pomoc w sprawach spadkowych oraz w problemach związanych z procesami karnymi. Aby zachęcić firmy do korzystania z jej pomocy, kancelaria poszerzyła zakres swoich usług o obsługę prawną spółek handlowych oraz stowarzyszeń i fundacji. Jak zatem widać, każdy, kto zgłosi się do Kancelarii Adwokackiej Nartowski Trojanowska, może oczekiwać kompleksowych usług prawnych, przeznaczonych zarówno dla osób indywidualnych, jak i całych przedsiębiorstw.

Kwintesencją działalności tej kancelarii jest dbanie o interesy jej klientów. Ich satysfakcja jest najważniejsza. Dlatego też Kancelaria Adwokacka Nartowski Trojanowska zawsze dba, aby świadczone usługi utrzymywały się na wysokim poziomie, a obsługa zawsze była przyjemna dla każdego. Jest to zatem idealne miejsce, aby uzyskać poradę prawną w Krakowie.


Wyświetleń: 475
Komentarze