Kontraktim
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-400 Myślenice
Drogowców 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 533 088 999
Strona www: https://kontraktim.c...


Ocena: 0

Firma Kontraktim zajmuje się budową obiektów przemysłowych, produkcyjnych i magazynowych. Świadczy usługi z zakresu generalnego wykonawstwa i zarządzania projektami budowlanymi. Jej działalność bazuje na zapewnieniu klientom kompleksowej obsługi w zakresie budowy obiektów stalowych, od samego projektu po budowę i odbiór. To właśnie te działania spowodowały, że Kontraktim nazywany jest generalnym wykonawcą. Firma posiada zespół inżynierów budowlanych, których doświadczenie uczyniło ich profesjonalistami w swojej dziedzinie. Kontraktim uważa jakość projektu za kluczową dla całości realizacji i dlatego dba o każdy detal.

Kontraktim tworzy budynki dopasowane do potrzeb klienta. Wielkość, materiały budowlane i technologię dobiera do konkretnej inwestycji. Każda hala przecież jest inna, bo różne są firmy. Rodzaj obiektu zależy od rodzaju produkcji, która będzie się w nim odbywała. Kontraktim projektuje i buduje funkcjonalne hale na podstawie oczekiwań swoich klientów, które zostają omówione na początku współpracy. Zaletą jest indywidualne podejście firmy do każdego zlecenia. Ze względu na duże gabaryty hal przemysłowych, muszą być one tak zaplanowane, aby zminimalizować przemieszczanie się pracowników. Czas to pieniądz, a im lepiej hala zostanie zaprojektowana i wykonana, tym bardziej efektywna będzie praca.

Podobna sytuacja dotyczy hal magazynowych, które projektuje i buduje Kontraktim. Niezależnie od tego, czy są one własnością firmy produkcyjnej, czy są wykorzystywane przez firmę handlową do przechowywania, muszą być funkcjonalne. Wykorzystanie przestrzeni pionowej i poziomej oraz rozmieszczenie stanowisk pracy jest bardzo ważne, a firma Kontraktim rozumie to i uwzględnia rzeczywiste potrzeby firmy już na etapie projektowania. Magazyny muszą mieć odpowiednie warunki, a teren musi być tak zaplanowany, aby pracownicy mogli łatwo poruszać się po nim, pakować towary i rozładowywać materiały. Kontraktim bierze pod uwagę wszystkie aspekty przedstawione przez klienta i w krótkim czasie realizuje zlecony projekt.

W razie jakichkolwiek pytań w sprawie współpracy można skontaktować się z firmą za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej, jak również telefonicznie lub przesyłając wiadomość pocztą elektroniczną.

Wyświetleń: 265
Komentarze