Biuro Tłumaczeń TKTranslate
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
38-400 Krosno
ul. Stanisława Staszica 12/1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 13 49 32 575
Telefon komórkowy: 696 720 814
E-mail: biuro@tktranslate.pl
Strona www: https://tktranslate
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Biuro Tłumaczeń TKTRANSLATE oferuje szeroką gamę tłumaczeń w kilkudziesięciu językach obcych. Przykładem mogą być tłumaczenia stron internetowych, tłumaczenia różnych umów i dokumentów, a także tłumaczenia specjalistyczne wymagające znajomości konkretnych dziedzin (np. tłumaczenia techniczne). Oprócz zwykłych tłumaczeń dokumentów oferuje również tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne. Na specjalne życzenie klientów pracownicy Biura mogą również uczestniczyć w różnego rodzaju konferencjach, debatach, spotkaniach, szkoleniach lub imprezach podobnej rangi i tłumaczyć wybrane zagadnienia. Jest jeszcze jedna specjalna i bardzo przydatna usługa oferowana przez firmę. Jest to pomoc w procedurach podatkowych za granicą. Dla tych, którzy nie znają języka obcego, jest to zadanie często niemożliwe, które lepiej powierzyć profesjonalistom z TKTRANSLATE.

TKTRANSLATE jest najlepszym wyborem dla tych, którzy szukają dobrego tłumacza. Dzieje się tak dlatego, że w skład firmy wchodzi ogromny zespół wybitnych specjalistów. Do tej pory do zespołu dołączyło około kilkudziesięciu doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy. Obecnie firma obsługuje liczne grono klientów, którzy są zadowoleni z jej usług. Wszystkie tłumaczenia są tworzone w krótkim czasie i utrzymywana jest ich wysoka jakość.

TKTRANSLATE szczególnie dba o to, by realizować zlecenia w ustalonym czasie, bo wie, jakie to ma dla klientów znaczenie. Często powroty z zagranicy nie trwają długo i załatwianie urzędowych spraw trzeba pogodzić z odwiedzinami u rodziny w kraju. Dlatego wszystkie zamówienia są zawsze realizowane w terminie.

Aby skorzystać ze wsparcia doświadczonych tłumaczy, wystarczy wejść na stronę TKTRANSLATE - https://www.tktranslate.pl/, wyrazić zainteresowanie wybraną usługą i napisać krótką wiadomość. Może to zrobić każdy, kto ceni sobie wysoką jakość realizacji zleceń i doświadczonych tłumaczy. To biuro tłumaczeń pomogło już wielu klientom, od osób prywatnych po firmy i przedsiębiorstwa.
Wyświetleń: 238
Komentarze