Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 w Krakowie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Kraków
ul. Sławkowska 20
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: (12) 422 - 12...
Strona www: https://www.prywatna...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Prywatna Szkoła Podstawowa w Krakowie nr 5 powstała po likwidacji V Prywatnego Gimnazjum. Zachowano jednak kadrę pedagogiczną i tradycje panujące w nieistniejącym już gimnazjum i wprowadzono do działalności nowej szkoły. Dzięki temu wszyscy rodzice, którzy dobrze wspominają naukę w tym gimnazjum, mogą być pewni, że nowa szkoła jest równie dobrym wyborem dla każdego dziecka. Warto zapoznać się z ofertą tej szkoły i rozważyć ją przy zapisie dziecka.

Różnica między publiczną i prywatną placówką oświatową polega zwykle na tym, ile czasu i energii nauczyciele mogą poświęcić uczniom. Ponieważ tych uczniów jest mniej, każdy z nich ma możliwość doświadczenia lepszego nauczania niż w instytucjach publicznych. Jednocześnie Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 dokłada wszelkich starań, aby uczniowie mieli możliwość poszerzania horyzontów i kultywowania innych talentów poza regularnym programem nauczania. Model jednozmianowy zapewnia im czas na zajęcia pozalekcyjne, zapewniając jednocześnie rutynę, która pomaga dobrze zorganizować czas i energię uczniów.

Kiedy dziecko uczęszcza do szkoły prywatnej, rodzice mają z nim bliski kontakt. Szkoła organizuje codzienne zajęcia i wycieczki, aby dziecko było zajęte i szczęśliwe. Szkoła zapewnia również program zajęć pozalekcyjnych, dzięki czemu dziecko może kontynuować naukę tego, co lubi. Dziecko jest dobrze odżywione, wypoczęte i szanowane w prywatnej szkole. Ułatwia to dziecku i rodzicowi komunikację i wspólne załatwianie spraw. Dziecko w młodym wieku uczy się negocjować i rozwiązywać problemy. W prywatnej szkole uczniowie są dobierani w pary i uczą się, jak grać razem. Uczą się dzielić zabawkami i książkami. Uczniowie uczą się również, jak szanować różnice i doceniać różne umiejętności swoich kolegów z klasy. W prywatnej szkole uczniowie uczą się dbać o swoje rzeczy, w tym pomoce naukowe i rzeczy osobiste. Są również uczeni dbania o swoje ciała i sprzątania po sobie. Dziecko uczy się również, jak oczekiwać od innych wysokich standardów i jak samo zachowywać się zgodnie z wysokimi standardami.
Wyświetleń: 183
Komentarze