najtanszegadzety.eu
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-752 Kraków
Ujastek 5B
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 346 12 10
Telefon komórkowy: 888 604 104
Strona www: https://najtanszegad...


Ocena: 0

Firma świadczy usługi w zakresie produkcji, sprzedaży tanich gadżetów, odzieży. Posiada bogaty asortyment, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta zawiera różnego rodzaju smycze, breloki, długopisy, kubki, słodycze, dostępna jest także odzież reklamowa. Firma oferuje także możliwość własnego zaprojektowania gadżetu na specjalną okazję. Daje możliwość podejmowania decyzji o kształcie, kolorze, a także, z jakiego materiału będzie wykonany dany produkt.

Firma zatrudnia doświadczonych specjalistów w tej branży, którzy bardzo kompleksowo oraz profesjonalnie podchodzą do powierzonych im obowiązków. Liczy się zadowolenie i satysfakcja klienta. Zakład wykonuje swoje zadania rzetelnie, sumiennie, z pełną odpowiedzialnością, zwracając uwagę na każdy najdrobniejszy szczegół, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy. Usługa cieszy się ogromną popularnością na rynku reklamowym. Zdobyła bardzo dobrą i pozytywną opinię wśród swoich klientów. Usługi obejmują także, specjalne, ekskluzywne gadżety reklamowe z logo firmy. Każdy produkt wykonany jest z materiałów najwyższej jakości.

Firma obsługuje również agencje reklamowe, dla których posiada specjalne promocje, rabaty. Podejmuje się dużych wyzwań. W swoim zakresie usługa zawiera również specjalną odzież reklamową, koszulki z nadrukiem, koszulki polo, czapki, oraz wiele innych ciekawych produktów. Cel to przede wszystkim wysoka jakość i oryginalność. Posiada własną stronę internetową, gdzie znaleźć można interesujące Państwo informacje. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Biuro obsługi klienta czynne jest od 8 do 16.30. Jest również możliwość skorzystania z infolinii pod numerem telefonu 888 604 104 bądź 12 346 12 10. Firma posiada opcję kontaktu za pomocą poczty e-mailowej wysyłając wiadomość na adres e-mail bok@najtanszegadzety.eu. Jest godna polecenia, posiada bogatą ofertę wśród swoich gadżetów. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyświetleń: 474
Komentarze