GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
E-mail: adm@adm.pl
Strona www: https://gorepair.pl/...


Ocena: 0

Go Repair to punkt serwisu smartfonów i laptopów. To lokalizacja, gdzie dobrze jest się zgłosić w przypadku utopionego, na przykład w toalecie, telefonu. Także iPady można skutecznie serwisować w Go Repair. Pomoc serwisu jest szczególnie wskazana w sytuacji nieprawidłowego włączania się sprzętu - może to mieć różne przyczyny. Serwisanci Go Repair pomogą, gdy wystąpią kłopoty z baterią - najczęstszą przyczyną serwisu telefonów.

Wysyłka kurierem - wygoda dla klienta

Skorzystanie z usług Go Repair daje możliwość, by być ze statusem naprawy zawsze na bieżąco. Wysłanie swojego telefonu do punktu serwisowego może mieć miejsce bez wychodzenia z domu i wygodną metodą - wystarczy kliknąć odpowiednią zakładkę, spakować tak, jak należy sprzęt i dać pracownikowi firmy kurierskiej. Warto być świadomym, że Go Repair przed odesłaniem już działającego laptopa zawsze dokonuje jego testów. Daje to pewność, że reperacja się udała.

Naprawa urządzeń wielu marek

Go Repair zajmuje się serwisem tabletów i notebooków popularnych firm takich jak: Asus, Toshiba, LG, Sony, Lenovo oraz Samsung. Specjaliści umieją się obchodzić z tymi urządzeniami o bardzo dawna - zdobyli więc spore obycie w tym obszarze. Poza tym w dalszym ciągu zdobywają znajomość nowinek. Nowoczesne smartfony są przez ekipę Go Repair także znane. Nieustanny rozwój kwalifikacji pracowników, to mocna strona tej firmy.

Interesujące artykuły na stronie internetowej

Firma Go Repair posiada na tematycznym blogu firmowym bardzo dużo ciekawych tekstów. Dają one wartościowe dla posiadaczy urządzeń rozwiązania tyczące się korzystania z laptopów i awarii, jakie najczęściej w nich mają miejsce. Poruszane są zawsze aktualne tematy związane z różnymi typami urządzeń elektronicznych i nie tylko. Można dowiedzieć się jak czyścić smartfon z bakterii, jakie codziennie się na jego powierzchni zbierają.

Wyświetleń: 509
Komentarze