Laboratorium wiedzy
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31 – 016 Kraków
ul. Sławkowska 20
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 690 – 583 – 779
Strona www: https://www.laborato...


Ocena: 0

Laboratorium Wiedzy powstało jako miejsce, w którym uczniowie szkół podstawowych i średnich mogą otrzymać dodatkowe lekcje z różnych przedmiotów, aby lepiej przygotować się do egzaminów końcowych.

W Laboratorium Wiedzy uczniowie 8 klasy szkoły podstawowej mogą uczęszczać na kursy języka polskiego, angielskiego lub matematyki. Wykwalifikowani wykładowcy, którzy są jednocześnie nauczycielami w szkole podstawowej, pomagają uczniom w pokonywaniu trudności w tych przedmiotach. Istnieją kursy grupowe i indywidualne, w drugim przypadku czesne jest wyższe, ale możemy mieć zagwarantowane, że cała uwaga wykładowcy będzie skierowana na nas. Kurs rozpoczyna się w październiku, a kończy w kwietniu. Jest to wystarczająca ilość czasu na dokładne przestudiowanie materiału i przygotowanie się do egzaminu końcowego po szkole podstawowej.

Laboratorium Wiedzy oferuje nieco szerszą perspektywę dla maturzystów przygotowujących się do egzaminów końcowych. Z tego powodu na maturze oferowane są zarówno poziomy podstawowe, jak i rozszerzone z różnych przedmiotów. Laboratorium Wiedzy jest więc idealnym wyborem zarówno dla tych, którzy nie radzą sobie w nauce i potrzebują indywidualnej uwagi, jak i dla tych, którzy mają wysokie aspiracje i chcą przygotować się do egzaminu dojrzałości na poziomie rozszerzonym, korzystając z dodatkowych materiałów. Uczęszczanie na kurs maturalny pomaga utrzymać systematyczne podejście do nauki i uporządkować swoją wiedzę. Do tego celu wykorzystywane są klasyczne metody sprawdzania postępów w nauce, takie jak testy i egzaminy. O wynikach informowani są również rodzice uczniów. Co ważne, nie ma potrzeby kupowania dodatkowych podręczników. Nauka odbywa się tu na podstawie materiałów dostarczonych przez nauczycieli.

Osoby zainteresowane ofertą krakowskiego Laboratorium Wiedzy, mogą czuć się zaproszone na stronę internetową placówki (laboratoriumwiedzy.pl) lub do kontaktu telefonicznego i mailowego.

tel. (12) 422 - 12 - 91, (12) 422 - 00 - 75

e-mail: kursy@laboratoriumwiedzy.pl

Wyświetleń: 453
Komentarze