Ire Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
32-300 Olkusz
ul. Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720 708 594


Ocena: 0

Instytut Rozwoju Energetyki działa po to, aby nieść pomoc firmom w zminimalizowaniu ilości pieniędzy płaconych za energię elektryczną. Samodzielna grupa doświadczonych konsultantów, pomaga w podpisaniu najkorzystniejszej, jeśli chodzi o koszta, propozycji. Misją IRE stało się to, aby firmy były w stanie uniknąć dużych nadpłat. Szczególnie chętnie wybierane przez klientów jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany operatora z normalnym funkcjonowaniem firmy. Instytut stale realizuje swoje ambicje i dąży do pozyskania potężnego dofinansowania ze środków unijnych oraz wypracowania sobie statusu jednostki badawczo-rozwojowej.


Możliwe jest zlecenie IRE porównania cen prądu u różnych dostawców - co pozwala płacić mniejsze rachunki. Zebranie w jednym miejscu wielu dostępnych taryf, znacznie ułatwia podjęcie dobrej decyzji. Umożliwia to bycie skrupulatnie liczącym wydatki, rozsądnym konsumentem.


Optymalizacja kosztów gazu nie jest taka łatwa, jak w przypadku prądu. Jeśli chodzi o inny rodzaj energii - ulegają zmianie aspekty, które trzeba wziąć pod lupę. Konieczna stałość dostaw i złożoność warunków umowy, nie utrudnia analitykom IRE w sprostaniu takiemu wyzwaniu.


Doradcy energetyczni wybierają najbardziej wydajną instalację solarną, która umożliwi samodzielne generowanie prądu przez przedsiębiorstwo, co sprawi, że będzie on tańszy. Pracownicy Instytutu Rozwoju Energetyki zajmują się również ustalaniem najlepszej opcji cenowej, ale i poszukiwaniem kruczków w obecnych taryfach klienta.


Niewiele osób jest świadomych, że firma dostarczająca energię zależy od tego, gdzie się mieszka. Oznacza to, że tak jak o sieci telefonii komórkowej także da się zdecydować z jakiej firmy mamy „elektryczność” w gniazdku.To normalne, że olbrzymie firmy zużywają dużo prądu i niemało na to wydają - w skali kwartału robi się z tego pokaźna suma. Wybór dobrej taryfy dopasowanej do indywidualnych potrzeb może wpłynąć na ilość pieniędzy, jakie ma firma i generować oszczędności.


W przypadku wyboru innego dostawcy gazu ziemnego również ważne jest poznanie wszystkich możliwości. Dobre rady brokera energetycznego mają szansę być sporym ułatwieniem - w szczególności dla managerów firm niemających praktyki w tym zakresie. Kwoty zaoszczędzone w przypadku zmiany dostawcy gazu mogą być zaskakująco duże.


IRE to firma, która daje poczucie bezpieczeństwa w kwestii wyboru odpowiedniej opcji energetycznej dla różnego rodzaju przedsiębiorstw. Darmowa analiza i aktywna pomoc we wprowadzeniu lepszych rozwiązań - to tylko nieliczne z zalet Instytutu. Sprawdź, czy twoja firma może zaoszczędzić! 


Wyświetleń: 1656
Komentarze