FitKick Artur Caba
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-150 Kraków
Armii Krajowej 25
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 531753590


Ocena: 0

Kondycja ruchowa jest niezbędna w każdym wieku. Rzutuje na jakość życia i zdrowie. Nikt nie powinien bez przerwy zachowywać tej samej pozycji - przykładowo siedzieć. Z tego powodu pracujący w urzędach muszą starać się ćwiczyć systematycznie. To pozwoli im osiągnięcie zdrowego ciała i ducha. Niedobór ruchu i niezdrowe zwyczaje żywieniowe mogą być przyczyną zbyt dużej masy ciała. To z kolei może być przyczyną kłopotów ze zdrowiem. Dobrze jest zdecydować się na konsultację u trenera osobistego Artura Cabę, on pobudzi nas do modyfikacji nawyków i wprowadzi trochę ruchu do naszego kalendarza.

Regularne aktywności to pierwszy element celu. FitKick dobierze tempo do możliwości i predyspozycji trenującego. Aktywność ruchowa musi dawać zadowolenie, ponieważ dostarcza hormon szczęścia. Artur Caba rozpoczyna działania od wywiadu z osobą, która do trenera przychodzi. Uzyskuje informacje o sytuacji zdrowotnej i stylu życia. Ważne jest, by treningi dopasować indywidualnie. Niejednorodne są potrzeby klientów - jedni chcą zrzucić kg, pozostali kształtować ciało.

Trener personalny FitKick zachęca do troski o zdrowy stan ciała. Często zatrzymują opinie, że nie damy rady. Nie uprawiamy sportu często, bo brak impulsu, który by zwiększył zapał. Nie umiemy stawiać sobie podobnych sobie celów w życiu osobistym, co w zawodowym. Trener personalny ułatwi uzyskanie wyglądu o którym marzymy i może skomponować trening, który na zawsze wejdzie do naszego grafiku.

Jedzenie jest niezwykle ważne, jeśli pragniemy zachować zgrabną figurę i świetny nastrój. FitKick dobiera menu dostosowane do konkretnego organizmu. Zestaw diety i ćwiczeń potrafi dawać dobre rezultaty. Artur Caba zapewnia motywację w polepszeniu sposobu żywienia. Chudnięcie okazuje się efektywne i zdrowe. Skonsultujesz się z nim mailowo albo osobiście.


Wyświetleń: 1654
Komentarze